Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fritz Teufel

    addikt

    válasz szp1 #3723 üzenetére

    Tripla off topik:

    Sok barátomnak van egy érdekes mondása: mit érdekel engem, hogy mennyi a cafeteria, ha a fizetés elég magas. Nos, én sem kapok cafeteriát, de nincs is rá szükség. Majd én elosztom, ahova jónak látom. 1996-ban kezdtem dolgozni egy gyárban, a ranglétra alján operátorként. Nos, ha ma is operátorként dolgoznék, akkor azt kell mondja, kevesebbet keresnék mint akkor! Akkor még kifizették a túlórát, amire volt is lehetőség. Döbbenetes volt, amikor az operátor közli velem, hogy azért sír fizetésnapon, mert kifizeti a rezsit és nem marad semmije a havi apanázsból: ~70.000Huf Nekem a rezsit sem takarná. Szóval, amíg nem engem adóztatnak, addig nincs problémám. Nem fog a fejem fájni sem egy vállalkozó sem egy multi miatt. Az a kormány, amelyik megpróbálja emelni az adókat, amik az embereket közvetlenül emelik, nos... min 2006... szvsz. Nem sok türelem maradt is a rendszerváltás óta. Akkor nem ez volt az álom, emlékszem rá.

    Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

Új hozzászólás Aktív témák