Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fritz Teufel

    addikt

    válasz attila9988 #22 üzenetére

    Egyetértünk! :K

    Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

  • devast

    addikt

    válasz attila9988 #21 üzenetére

    Nekem mindig volt bajom vele, illetve valamelyik ügyfélnek (igazából én outlook-ot használok, köszönöm szépen) :) 1.x verzió óta használva van eléggé sok helyen (többszáz gép/user), az elején voltak az nsmail.tmp-s dolgok, aztán továbbított mailben csatolmány excelt akar szerkeszteni és úgy továbbküldeni, a utóbbi 5-6 verzió óta meg rákattint 1 csatolmányos mail-ra, és nem tölt be semmit, a fejlécet se, átkattint másikra majd vissza, aztán betölti... szóval van bőven sz*pás vele, csak hogy ne unatkozz.
    Csomó olyan bugba futottam bele, ami fent van a bugzillájukon ~5 éve, csak senki nem foglalkozik vele.
    A fantasztikus lightning nevezetű kiegészítőről meg nem is beszélnék, mert felmegy a vérnyomásom. Annál lassabb/bugosabb szoftvert nem nagyon tudok mondani.
    Ez vs exchange + outlook, amikor bejelentkezik a windozába, elindítja az outlookot, van fiókod? van, kész csatlakoztatva. Egyből van mail,címtár,naptár, közös naptár csomó fícsörrel stb.
    Nem kívánom senkinek, hogy nagy mennyiségben ilyeneket kelljen karbantartania.

    [ Szerkesztve ]

  • Balu77

    őstag

    válasz attila9988 #31 üzenetére

    Szeretem az ilyen fellengzős válaszokat. Biztos te is írtál már pár 120 oldalas körüli jegyzetet, vagy szakdolgozatokat, vagy rendszeresen használod céges célokra....
    Node vegyük pár példát csak a saját tapasztalatomból. Táblázat beillesztése ms excel-ből word-be formázott szövegként: kétszer két billentyű kombináció, oszt jónapot.... libreoffice-ban: menü, irányított beillesztés, beillesztés formázott szövegként. Ok, ez még elmegy, de ahogy a cellák megkapják a vonalat uccu egyből hézagokat rak bele a libre. A régi 1-2-es verzióban kézzel ezt vissza lehetett állítgatni, igaz be kellett az értéket pötyögni, kicsit fapadosan, de ment, a 4-ben már hát... őő izé. Ms office-ban ilyen nincs! És ha gyorsan kell dolgozni, akkor ilyen libre-s pöcsölésre nincs idő. Aztán másik konkrét példa: egy korábban, még 2000-es ms office-al szerkesztett word doksiban táblázat formázás, egész pontosan cella + szöveg speciális alakítása (kitöltés, színek, stb...), gondoltam változtatok rajta, mert elő kellett venni. Libreoffice-ban volt pár szín, némi primitív formázás, osz jónapot béna megoldással. MS-office-ban pár kattintás és minden tádá! Ja igen és minden egyből látszik elölnézetben, mily kényelmes. De még lenne mit sorolni, de nem fogom, csak mert nem tudod kihasználni. Nem mindenki kezdő....
    Node lássuk a betöltési időt: ok első betöltés és cache-ből megy. No de mi van ha olyan gépen is fut, ami szűkölködik memóriában és neadjisten sok más program is futott azon a gépen? Akkor már nem cache-ből megy feltétlen. Tetszik vagy nem, gyorsabban betölt.
    Oh és még ehhez jön, hogy fel tudom tenni iphone-ra, ja arra nincs libre :DDD node akkor ott a onedrive is egy kattintással, mindenhol leszinkronizálva, de gagyi az, ugye? No és még az ingyenes skype csomag mellé, amit lebeszélhetek (rendes vonalas számot hívhatok). Hogy ez mind milyen rossz!
    Nekem megéri, ennyi!
    A személyeskedő kioktatást meg el lehet sütni otthon annak, aki még nálad is lámább a témához...

    izé

Új hozzászólás Aktív témák