Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nemlehet

    őstag

    Bírom ezeket a de hát nekem ennyi meg annyi is elég. Igen és van aki rituálisan levágja a saját mellbimbóját.... Attól még, hogy van ilyen ez nem álltalános.
    Nekem kb 1 TB kéne, mert abból eleve lejön kb 15% a TRIM miatt, akkor windows 20-30 GB között megeszik, felhasználói programok szintén ennyit elvisznek. Azért van amit az ember a gépén tárol a kényelem miatt, vagy ideiglenesen legalábbis kell tárolnia amíg ki nem menti máshova. Fent van 3-4-5 játék azok simán megesznek 2-300 GB-t. Nem mindenkinek van olyan gyors nete, hogy csak úgy lekapkodja a dolgokat steamről, olyankor jó, ha üresjárati időben le lehet szedni nagy címeket. De pl egy szétmodolt skyrim is igen csak méretes mappát tud alkotni. Jelenleg 128-as SSD+2x1 TB HDD kombóval nyomom, mert megmurdált a NAS, de jobb lenne a HDD-t száműzni az új NAS-ba és a gépet meg SSD-ről használni.

    Amúgy pl az exemnek raktam 256-os SSD-t a gépébe mert úgy ítéltem meg, hogy átlagfelhasználóként elég lesz neki. Hát nem. Pedig ő nem tölt le, csak fotózgat meg videózik telefonnal, meg néha zenekeveréssel kísérletezget tök amatőr szinten.

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

Új hozzászólás Aktív témák