Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • M107

    addikt

    :R

    Annyiért ajándék főleg +1 telefon is jár még 2 év és a baráti 300.000 Ft-ot fogják súrolni.

    A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

  • M107

    addikt

    :R

    Talán 2-3 év múlva lesz műsor is rá (4K) addig meg érjük be a demókkal persze akinek van rá pénze, féreértés ne essék nem annyira drága már de essen le 300.000 Ft ra esetleg + 1-2 év és 200.000 ft mikor már lesz is rá talán adás + tartalom dögivel már meg is éri, ez már 5 év.

    Kérdés ez a tv hol lesz 5 év múlva ?
    Tudom, nem nekünk gyártnak tv-t, de amíg nincs rá tartalom mindenki által hozzáférhető addig nincs miért megvenni, max ha nyersz valami szerencsejátékon. De én még akkor is gondolkodnék, inkább ingalanba fektetném be ezt a pénzt. Még nagyon 1-ső fecske szaga van,amúgy meg a mai képek képi világa + a színei valami okádékak BD-50 forrásra gondolok és normális FHD tv-n.

    UI:
    +
    Kevés az olyan film van ami miatt megérné, persze a természet filmek miatt venném én is meg (nem poresz :) ) mert azok szép képe és a hatása ami miatt megéri nem a való v s egyebek 4K nézése miatt. Úgyis fejlődik még ez, majd talán 3 év múlva meglátjuk.

    [ Szerkesztve ]

    A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

Új hozzászólás Aktív témák