Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • asdf_

    veterán

    Kivancsisagbol megneztem, hogy szamlazoprogramunk partneret hasznalva mibe kerulne az elektornikus szamlazas.

    Ott kezdodik az egesz, hogy mindent megtalalsz a tetves weboldalukon, csak egyetlen egyet nem, az arakat. (kampo szoveg persze van, hogy egy papiralapu szamla 400 ft-ba kerul a kiallitonak; namost, posta az 115 Ft, papir legyen 3 Ft, mert ket peldany, a boritek talan 3 Ft, a maradek 278 Ft-ra varnam a magyarazatot...)

    Utana elolvastam az aszf-et:

    "A szerződés létrejöttét követően a Számlakibocsátó a Szolgáltatónak küldött Megrendelőn szereplő akciós árat vagy ennek hiányában 49.000Ft + Áfa csatlakozási díjat köteles Szolgáltató felé megfizetni. "

    Itt mar majdnem bezartam, de azert kivancsi voltam meg a tovabbira, majd megtalaltam: 49+afa/szamla (ami velhetoen amugy nem ram vonatkozik, mert ez az a verzio, amikor ok kuldok a mailt a nevemben, nalam ezt a szamlazoprogram megoldja, tehat csak az idobelyeg kell, igy valoszinu olcsobb lenne).

    Na mindegy, a szamlak felet -mivel amugyis jarunk az ugyfelekhez- eleve sajatkezuleg visszuk, a maradekot pedig viszi a posta. Havi partiz darabrol van szo. Tehat valoszinuleg egy dekat sem sporolnank, ellenben az ugyfeleink "imadnanak" az elektronikus szamla miatt. No, hat ezert nincs, mert egy rakas cegnel eletszerutlen. Nem mellesleg en is utalnam rohadtul ha a bejovo szamlaink elektronikusak lennenek, egy elmeny lenne ugy arut bevetelezni... (megelozve, hogy nem is kene, mert megy az automatikusan: a bejovo szamlak egy reszet megkapom xml-ben is, ha kerem, namost, az xml-t bujva: cikkszamnak nem mindig nem a gyartoi cikkszamot hasznaljak, EAN kod nincs benne, innentol kezdve hasznalhatatlan automatikus feldolgozasra)

Új hozzászólás Aktív témák