Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MarQs

    senior tag

    válasz lordovravens #32 üzenetére

    Valaki írta már itt ebben a topikban: "fuss neki még egyszer. Segítek..."
    Szóval, azokban a soraimban nem igazán tértem ki a rettegett "megfigyelés" kérdéskörére - nem igazán értem, hogy hoztad össze, hogy védőbeszéletem bármi mellett is. Bár látványos teljesítmény, az igaz... :U
    Az, hogy "...ha nem jársz a zavarosban, akkor nincs is mitől tartanod..." nem egyenlő azzal, hogy nyugodtan meg is figyelhetnek. Lereagáltam egy kupac szóhalmazt, aminek szerintem se eleje, se vége - de amúgy mindegy, nem is lényeges.

    De ha már így kérdezed: nincs értelme addig farkas kiáltani, amíg ez az egész "AKTás" mizéria a netes társadalmon túl más halmaz(ok) alapvető jogait is sértheti EU-s berkeken belül. Érintőlegesen erre is kitérnek többek között a sh4d0w linkjei alatt olvasható írások - ahogy látom olvastad...
    Nyugatabbra erősebb a civil szféra és elég hangosak is tudnak lenni, érdekeltségi köreik pedig egészen az EP-ig nyúlnak ... de ez így is van jól.
    Mindenesetre a fejlemények érdekesek. Érdemes figyelni az eseményeket, bár a sajtó tele van ellentmondásokkal, úgyhogy már csak ezért sem érdemes jelenleg túlzottan rugózni a témán.

    Ui.: én amúgy a való világban vagyok! Te nem a Való Világra gondoltál?

    "Vagy fejlődsz, vagy hanyatlasz, nincs stagnálás!"

Új hozzászólás Aktív témák