Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wyll

    őstag

    Én is hozzátenném a magamét a win-mac vitához:
    én a magam részéről azt hiszem kivárom, mire majd egyre több helyen lehet olvasni, hogy nincs már szívás a win7 -tel (semmilyen szempontból), és/vagy kijön az 1-2. service pack. Anno Win98-ról akkor váltottam xp-re, mikor az már olyan régi volt, hogy alig ment fel az új gépemre (2004). Ekkorra az xp-vel már nem voltak nagy parák, továbbá nekem sem volt újdonság, mert mások gépein addigra belejöttem. Tehát ez a módszer egyszer már bevált.

    Hajlok rá, hogy egyetértsek moonman afféle mondandójával, miszerint jó ez a win, ha jól használják. Az előbbieknek megfelelően win7-ről még nincs tapasztalatom, de az xp-mről elmondhatom, hogy gyors, friss, nem fagy, nem kell turkálnom a registry-t, rendszerfile-okat, nincs driverpara - tehát nemigen csinál olyat amit nem szeretnék, emellett viszont csinálja, amit igen. A Win7 remélhetőleg még ennél is frissebb, lágyabb, jobb lesz.

    De megelőlegezem a mac-osx -nek, hogy amilyenmód a windows-t is tudni kell jól használni, úgy ha az os x-et is értőn használjuk, ott legalább olyan, de inkább (sokkal) jobb felhasználói élményt kell kapjunk, mint a windows-nál, lévén, ott ez mélyen gyökeredző filozófia ugye. (Cserébe a hardver fix. A MS-nak viszont azt köszönhetjük, hogy a számítógép, mint olyan, mára olyan, mint egy mosógép: mindennapi használati tárgy.)

    [ Szerkesztve ]

    Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

Új hozzászólás Aktív témák