Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • =Mentor=

    őstag

    válasz mrlujoak #70 üzenetére

    Mindent csak Androidot ne a Nokiákra én meg azt mondom... Hosszabb távon szerintem a WP-ban nagyobb potenciál van.

    (#65) Juveman: Nem csak feltámadhat, hanem fel is fog támadni, igazából a Nokiával semmi más gond nem volt az utóbbi 3-4 évben, mint az elavult Symbian miatt bekövetkező (szoftveres/hardveres) lemaradás és térvesztés, ez a WP8-al végre ki lett küszöbölve, innentől csak felfelé vezethet az út.

    [ Szerkesztve ]

  • debrejo

    senior tag

    válasz mrlujoak #70 üzenetére

    "A Sony is nyilatkozott, miszerint ő is az első androidos gyártó címére hajt. Eddig bejött neki."
    - nem jött be neki ugyanis nem elsők, még mindig nem, szerintem nem is lesznek. (zárójelbe jegyzem meg hogy dizájn terén viszik a pálmát nálam a droidok táborában). Előbb fogadnék arra hogy esetleg valamelyik kínai gyártó taszítja le a koreaiakat a trónról.
    Az LG pont jó példa arra hogy mekkorát lehet fetrengeni. Annó droid indulásakor kis jóindulattal egy szinten emlegették a samuval. (GT540, valaki?) Most meg már nagyon nem. WP-t kukázták, és valljuk be egyelőre nem váltják meg a világot zöldrobot fronton sem. Szerintem nagyon sok userben megmaradt az a tipikus "mi szarunk a frissítésekre" hozzáállás ha az LG nevét hallják. Ha már LG, gondolom egyik oka a WP kukázásának az volt hogy nem akartak harmadik-negyedik-xedik wp gyártó lenni a sorban. Ezen a platformon a finneknek tálcán van nyújtva a piaci vezetői cím, csak ki kéne használniuk amíg lehet. Szerintem valahogy így volt a Nokia a droiddal is. Még mindig nem tudnék egy jó indokot felsorolni miért kellett volna nekik a Google bulijába beszállniuk, hátszél nélkül ráadásul. Teljes piaci lefedettség? Samut nehéz überelni. Prémium minőség? Ott a HTC. Jó ár/ érték? Ott vannak a kínaiak. Semmilyen téren nem tudtak volna kimagaslani.

Új hozzászólás Aktív témák