Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mrlujoak

    veterán

    válasz (An)Dante #56 üzenetére

    Nézd, már nekem is zavaró - úgy, hogy nem vagyok Nokia fan - hogy gyakorlatilag minden Lumia hírben cikkben blogbejegyzésben tesztben (...) külön kiemelitek, amolyan fricskaként a súlyt/tömeget/termetet.

    Lassan már-már kezd sértőnek hatni, mert retardáltnak vélitek az olvasót, aki nem bírta már felfogni az előző tesztek/hírek alapján, a 920 fizikai adottságait... :U

    Pont a forrást néztem meg, érdekes, abban sincs utalás a termetre. ŐK miért tudják kihagyni?! :((

    (Egyébként ez a mentalitás folyamatosan tettenérhető az épp aktuális dolgokban is.
    Mostanában - hogy lehet a HTC-be rúgni - bele is rúgtok. Rendre így kezdődnek cikkek, hírek.
    Amikor a Sony Ericssonnak ment nehezen, akkor szinte az összes teszt hasonló monológgal kezdődött...)

    Most a Nokia (is) soron következő. TÚL sokszor került már erről a szerencsétlen 920-ról ki hogy dememkkora.

    Köszönjük, tudjuk, olvastuk, megjegyeztük, magunkévá tettük, hogy nagy, és nehéz.
    A későbbiekben ÚJ információkkal gazdagítanánk gyűjteményünk a 920-ról...

    Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

Új hozzászólás Aktív témák