Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rusi

    senior tag

    Azért az árakhoz tegyük hozzá (amellett, hogy szerintem is durván drága a legtöbb telefon, az iPhone-nal egyetemben), hogy itthon elég durván mennek a visszaélések ám. A "tudjuk kik" és más, bizalomgerjesztő alakok szinte futószalagon járnak a szolgáltatók boltjaiba, hátha "nullásban" el tudnak hozni egy ilyen masinát. Ez szerintem nyugaton kicsit másképp van, és bár nyilván ott is biztos vannak csalások, meg visszaélések és bebukott előfizetések, de az arány "picit" más. :U

    Mobilaréna (2010-2017)

  • Rusi

    senior tag

    válasz Cilindrik #47 üzenetére

    Hidd el, van lehetőség a szűrésre, nem is egyféle (eleve egyik szolgáltató nem köteles bármit értékesíteni bárkinek), és a magam és kollegáim részéről elmondhatom, hogy ezekkel élünk is, amennyiben szükség van rá. Persze egyikünk se tévedhetetlen, így biztosan belefutunk 1-2 esetbe, ami bebukik, de ez nyilván nem olyan brutális arány. Sajnos viszont vannak helyek és értékesítők, amikor (akarva-akaratlanul) az egyértelmű helyzet ellenére is hozzájutnak a telefonokhoz bagó pénzért. No persze a legviccesebb, amikor megpróbálnak "bevonni a buliba", nálam is volt már rá példa (nem engedtem a csábításnak). Amúgy voltak napok, amikor akár 6-8 ilyen ember is megfordult nálam és akkor ez csak egyetlen bolt és egyetlen értékesítő, úgyhogy bizony "nagyüzem" van az országban.

    Mobilaréna (2010-2017)

Új hozzászólás Aktív témák