Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • djgeg

    őstag

    válasz Stauffenberg #226 üzenetére

    Nekem azzal van a problémám, ha az a eszköznek a gyártója amit szívesen és szeretettel használok arra nem képes egy frissítésnél, hogy a saját eszközein ténylegesen letesztelje. Szerintem ez nevetséges. 3-4 heteket kell várni a frissítésre mert "debugolnak", "szerver leállástól félünk", meg egyébb szarságok... Nem... Ha kihozok egy frissítést, akkor azt teszteljem már le 4-5 eszközömre (plusz pár verzió).... Nem egy nagy dolog.
    Engem a Google hozzáállása zavar. Ennyi.

    BTW fent figyeg manuálisan a "nyalóka".... Bugos mint atom... Ezért is zavar ennyire... Mert hosszú hónapokig fejlesztenek valamit majd a saját pár eszközükre nem képesek kiadni egyszerre, letesztelve, debugolva???

    Persze ember által gyártott dolog még nem volt tökéletes vagy hiba mentes... de akkor is nevetséges, hogy na
    " """"kihozzuk"""", aztán közben debugolunk hozzá állás"...
    Ez ami irtóra zavar semmi más... Nem életbevágó, hogy a nyalóka fityegjen... Hanem, mert ezt a fos hozzáállást már el kéne hagyni... Egy updatet a saját eszközeimre amennyire lehet debugolva és egyszerre elérhetővé kellene tenni... Nem kihozni majd debugolni...

    [ Szerkesztve ]

    "640 kByte memória mindenre elegendő"

Új hozzászólás Aktív témák