Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • norb27

    tag

    válasz szitt #267 üzenetére

    Hali

    Nekem kb egy hónapja van meg telefon.
    -Sajnos az sd kártya kezelési hiba nálam is rendszeresen előjön a gyári kártya használatával, most kicseréltem egy nagyobbra és "lekopogom" 2 napja nem volt újraindulás.

    -A kijelző plexije valóban lehetne keményebb, de abszolut nem sérülékeny emiatt, még a gyári fóliával használom és nincs rajta karc vagy mattulás. A kapacitív érintőkijelző érzékeny, nem kell megnyomni elég ha finoman hozzáérsz. Amúgy maga a telefon elég jó anyagokból építkezik, nem recseg, a fogása kellemes és súlya is van.

    -Kihangosítva ritkán használom, elmegy kategória. Maga a beszélgetés hangminősége a régi E50-hez képest gyengébb.

    -az SMS írása fektetett qwerty módban egyszerű: hosszan nyomod az adott magánhangzót és feldobja fölé az ékezetes karaktereket ugyanabban a méretben. Nekem nem okoz problémát a használatuk.

    -az aksi nálam is 2 nap után elvérzik. Csak 2G-n használom, napi fél óra beszéd, 4-5sms, folyamatos szinkronizálás (mail+ időjárás widget) ha van wifi azon, ha nincs akkor EDGE-n, reggel-este elolvasom a híreket egy kis angry birds és kész...

    -amúgy nem bántam meg a megvételét, mert a hibái ellenére (amit remélem egy új SW javít) nagyon kedvelem és a mindennapokban jól használható készülék

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák