Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BenceShearer

    aktív tag

    Hiába Froyo, flash sajnos nincs benne. Én úgy tudom, az csak ARM11-s procikra van.
    Nem tudom, rá lehet-e valahogy hekkelni.

    A böngészés egyébként jó, bár mondom, nincs tapasztalatom, ez az első ilyen cuccom.
    Van kétujjas nagyítás, és tetszik, hogy dupla tapintásnál az adott bekezdést húzza ki teljes képernyőre.

    Youtube persze megy hibátlanul (HQ is).

    Micro-t kb. 8 centitő érzékeli, ennél kisebb távolság esetén nem lesz éles a kép.
    Mindjárt rakok fel párat.

    Egyébként most már nálam is van, ahol brutál belassul az Angry Birds. de nem akkor mikor lövök, vagy nézelődök (ilyenkor teljesen jó), hanem mikor becsapódik a madár. Van, hogy szinte semmi sem borul, vagy törik az akadályból, de mégis szaggat. :F Szerintem ez program hiba. Nem hinném, hogy őrületes grafikai meg fizikai számítások mennének a háttérben. Mindenesetre ilyen, hogy később kijavítják-e nem tudom.

    Viszont a GPS elképesztő jó (nincs viszonyítási alapom). Tegnap elkavarodtam, pont jól jött. Pillanatok alatt jelet talált (mobilnet nem volt bekapcsolva), mire a címet beírtam be, már berakott a térképre. :C

    Tegnap beugrottam a MM-be, kézbe vettem egy Galaxy 3-at. Nos, az ehhez képest játék telefon. Mind használatra, mind megjelenésre. Szerintem nagyon jól össze van az Optimus rakva. Igényes benyomást kelt ( bennem).

    Volt benne 2 gigás SD, és van rajta gyári fólia. Lehet hogy leszedem, mert ugye nem csak a kijelző előtt van, hanem egy nagyobb keretet vesz körbe.

    Hátulja gumiszerű tapintású, nagyon kellemes, és nem csúszik. Nem tudom mennyire fog karcolódni, most még nagyon óvom mindentől! :)

    Estére már látni fogom az akku üzemidőt is, most még várok a beszámolóval, de hamarosan lesz már némi rálátásom a dologra. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák