Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BenceShearer

    aktív tag

    Szerintem nincs olyan szintű grafika és fizika az Angry Birdsben, hogy beszaggasson...szerintem simán még optimalizálatlan. Mondom olyan, hogy szaggat, akkor az ujjammal "körbebejárom' a báját, és akkor nem szaggat már.....aztán megint elkezdi...érdekes. De eddig még szerencsére játszható maradt.

    Egyébként csúcs 3D-t szerintem senki ne várjon tőle...de a Galaxy3-at és társait veri, mert abban semmilyen 3D nincs....ebből a szempontból simán jó a teló. :)

    Csináltam még két kültéri képet, hátha valakit érdekel: Kép1 ; Kép2

    Egyébként kezdem megszokni a telót, most már beveszi amire bökök, nincs olyan, hogy nem érzékeli. Valahol csak ujjbeggyel, valahol nagyobb területen kell megérinteni....kezdek ráérezni a trükkjére.

    Majd még írok tapasztalatokat, bár 3 nap alatt még nem gyűlt össze sok. Eddig nagyon tetszik a kis masina. Az aksiról nem tudok nyilatkozni, hogy mit bír, mert állandóan nyomkodom, feldugom, wifi, net...szóval nyúzom rendesen. :)

    Viszont 2g-n készenlétben éjszaka 2%-ot vesztett az aksi 6 óra alatt, tehát ha nem babrálom, szerintem sokáig kibírja majd.

    Remélem segítek egy esetleges "döntésben" az itt leírtakkal....de mindenkit figyelmeztetek, ez az első okos telóm, tehát nem vagyok szakértője a témának! :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák