Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BenceShearer

    aktív tag

    Pár mondat röviden:

    A külső szép, jó a fogása. A kijelző szintén kellemes. Mikor beraktam a SIM-et, egyből ment 3G-re és a netre, gyorsan lőttem is ki, mivel csak mobil start csomagom volt (10kb/10ft). Remélem nem rántott le hirtelen sok adatot. Most átléptem Telenor Mobil M-be (1000Ft/100MB), remélem jó lesz. Most egyenlőre kikapcsoltam a 3G-t, így elvileg (és nagyon remélem) nem megy már magától a netre (ha most bármit próbálok, azt írja ki "connection error").

    Wifi-t itthon és munkahelyen is gond nélkül megtalálta, megy. Este sokat nyomkodtam, neteztem vele, töltöttem le vele, nem volt probléma. GPS-t a teraszon látta, szépen berakott a google maps-ra. A két újjas nagyitás is elég jó. Divx megy, tekerni lehet vele.

    Próbáltam ébresztést kikapcsolva, nem szólt. Quadrant 450 pont. Nem minden alkalmazás magyar, bár engem az angol sem zavar. Gépelni elég jól tudok már, főleg úgy jó ez, hogy ez az első okostelefonom.

    Egyetlen negatívumot találtam, ami szvsz(nagyon remélem) szoftver hiba. Ha belépek az alkalmazások közé, és lehúzom legalulra, akkor az alsó sor ikonjait gyakran nem tudom megnyitni. Rábökök, de nem vagy nagyon nehezen veszi be. Ugyanez volt, mikor hívásnál kihangosítóra akartam tenni, nehezen vette be a jobb alsó részen lévő "gombot".De nem az érintő kijelző a hibás, mert más esetben minden ponton hibátlan. Remélem erre lesz javítás. Erről mit gondoltok?

    Az viszont tetszik, hogy az alkalmazásoknál lehet külön kategóriákat létrehozni, és abba belehúzni az ikonokat. Így szépen rendben lehet tartani a sok-sok felrakott programot. Jópofa a Google-ön a hangfelismerés (angol), szépen bemondom, és elég jól kitalálja mit is akarok. :)

    Hát röviden ennyi, ha kérdés van, és tudok, válaszolok.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák