Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • akcsy

    tag

    válasz bubus66 #3411 üzenetére

    Épp ezért mert ugye szerzel egy normális játékot, és le van fogva a memória sajnos...

  • seawolf570

    aktív tag

    válasz bubus66 #3411 üzenetére

    "Sajnos ez android specifikus nem LG. Az android os a másolásvédelem miatt tíltja ezen opciókat.'

    Erre had reagálja, mert ezt nem bírom szó nélkül, ez egy nevetséges érv és vicc is egyben.

    Számomra ez hasonlóan hangzik mint a következő:

    Szeretnél egy kombi autót venni, mert sokat szeretnél pakolni bele, a munka és a nagy család miatt. Elmész egy autókereskedésbe és meg is veszed, viszont hazaérve azt veszed észre, hogy a hátsó ajtót csak részben lehet nyitni (pl. csak a szélvédő alatti részt). Mindjárt rosszul vagy, mert éppen egy mosógépet szerettél volna vásárolni, de az így nem fér be, hiába a 20 millió literes csomagtartó. Felbőszülve visszamész és reklamálsz, hogy ekkora ajtón nem lehet bepakolni, erre a következő választ kapod. Sajnáljuk uram, de ez nem a gyártó hibája, ez a kombi szabvány, ami azért ilyen, hogy ne lehessen vele nagy dolgokat ellopni, mert mostanában nagyon elszaporodott a nagy cuccok lápása. Egyébként családi autónak ideális, mert a táskák és bőröndök beférnek, a plafonig is, csak egy bizonyos mennyiség után belülről kell pakolni. Egyébként nyugodtan tehet rá egy teljes hátsó ajtót, csak akkor bukta a garanciát.

    Na elmennek ezek oda ahová gondolom, nem csak az LG, hanem a Google is. Nem mondom, hogy nem jó a telefon, sőt szeretem nagyon, eddig semmi bajom vele, de ne döntsön senki helyettem, hogy bűnöző leszek-e vagy sem.

    Ezek után nekem ne szidja senki sem a Billi gyereket (MS) sem a Symban-os srácokat főleg úgy, hogy az androidnak az alapja egy free OS, Linux kernel fölött fut maga az Android.

    Ami a legnagyobb poén, hogy valójában ők is loptak, mivel "A fejlesztők Java nyelven írhatnak alá menedzselt kódot, az eszközt a Google által fejlesztett Java programkönyvtárokon keresztül vezérelve", hát igen és ezért egy fillér licenc díjat nem fizettek az Oracle-nek. Magyarán, "Bagoly mondja verébnek, hogy nagyfejű". Nem engedjük, hogy bűnbe essél, majd mi lopunk helyetted is, mert lopni csak nagyban érdemes.

    bubus66 ez nem neked szól, csak folytatni kívántam ezt a témát, ezért írtam válaszként.

    [ Szerkesztve ]

    Gigabyte GA-MA790FXT-UD5P, AMD Phenon ll™ X4 B50 BE , Alpenföhn Himalaya, 4 x 2G A-DATA DDR3 1600 GS v2.0, Sapphire HD 6950, Gainward GT 220 (Physx), Chieftech 550 AB-A

Új hozzászólás Aktív témák