Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Milestone2

    nagyúr

    válasz aholy #10782 üzenetére

    Ha zárt a BL-ed, de fenn van az Artas féle módon a 6.0.4.5 CWM, akkor kíséreld meg a nevem alatt lévő blogban található Backup-ot Restore menüben visszaállítani. Sikeres restore után FR! Megpróbálhatod FR nélkül is, de úgy lehetnek bénulások...

    [ Szerkesztve ]

    Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

  • Milestone2

    nagyúr

    válasz aholy #10782 üzenetére

    Csak egyet árulj el nekem Aholy!

    Régi motoros vagy. Mi a fenének akarod zárt BL-nél Backup-ból felrakni.
    Offline KDZ sokkal egyszerűbb és akkor egy szűz rendszert kapsz,amit szépen belakhatsz.

    DRIVER
    LG TOOL
    OFFLINE ÉGETŐ PROGRAM (Vírusitók már a letöltését sem szeretik, pedig nem vírus...!!!)

    Driver fel a PC-re (bár nem hiszem, hogy eddig ne lett volna fenn), LG TOOL telepítés, majd a számítógép C gyökerébe kibontott Offline égető csomagon belül található Start.cmd elindítása. Ha a program elindult, akkor a telefonból akku és SD kártya ki, majd a hangerő fel nyomvatartása mellet USB kábellel feldug a PC-re. Windows enablert (lent alul az óra környékén) ha nem állítódott magától ON-ra, akkor egy klikkel bekapcsolod.
    Ekkor megkérdezi hol találja a PC-n a KDZ fájlt (V20P itt van) Ezután nyomjunk a "normal web upgrade test" gombra és a megnyílt ablakban nyomjunk az "upgrade start"-ra; Megjelenik az ország és nyelvválasztó ablak, ahol csak az országot lehet kiválasztani. Nyomjunk a "Clear phone software update registry" gombra, A "Country" ablakot állítsuk át "different countryra" és nyomjunk az "ok" gombra. Majd megvárjuk amíg települ a rendszer és ha felment, akkor nyomjunk egy hard resetet!!! Nekem 15 perc alatt fenn volt a ropogós új SW...

    Leírás ugyanitt mellékelve, de itt is le van írva, meg itt is...

    [ Szerkesztve ]

    Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

Új hozzászólás Aktív témák