Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Milestone2

    nagyúr

    válasz optimuslg #6762 üzenetére

    Mit kérdezel pontosan? Most mindkét fájl letölthető! Nem reseteli a telefont!

    Mindezt akkor tudod elvégezni, ha már Jelly Bean van a telefonodon és a számítógépeden az összes LG driver fenn van!!!

    Töltsd le:
    • a BOOTLOADER NYITÁSHOZ Rom Toolkit tool 1.3: http://data.hu/get/6684451/Rom_toolkit_1.3.1-ENG.exe - ezt a számítógépedre kell telepíteni!
    • a ROOTOLÁSHOZ: http://download.chainfire.eu/315/Sup...erSU-v1.25.zip - ezt meg a telefonod SD-kártyájára felmásolni!

    - Ebbe már az új Cwm recovery 6.0.3.1 van beépítve.

    Ezt mindenhol leírják. Nem értem miért, nem logikus, de mindenhol kiemelik: Lehetőleg akkor csináld, amikor felraktál egy új ROM-ot mondjuk a v20c-t ma ez a legfrissebb ROM, nyilván ha majd lesz újabb, akkor azt (de szerintem factory reset után is jó), akkor mikor kész a ROM felrakása, hagyd 1 órát magára a telefonod, ne engedd fel a netre, ne frissíts semmilyen programot, és ne indítsd újra a telót, s ha letelt az egy óra akkor fogj hozzá a következőkhöz.

    Bootloader nyitás:
    • Bekapcsolt állapotban engedélyezd a Beállítások/Fejlesztő opciók/USB hibaelhárítás opciót, majd dugd a telefont a számítógépre és mikor kiírja a lehetőségeket válaszd az LG szoftver menüpontot. (Itt figyelj, mert ha nem voltak rendesen telepítve a driverek, akkor várd meg míg minden települ!)
    • Installáld a számítógépedre a letöltött Rom toolkit tool programot
    • Nyisd meg a feltelepített Rom toolkit tool-t, ezt fogod látni:

    • Nyomd meg a 2-est "Unlock the bootloader" a telefon újraindul egy speciális módban, ekkor nyomd meg a hangerő fel gombot, ezzel tulajdonképpen kinyitottad a bootloadert. Egy speciális szervíz-menüt látsz majd, nekem sehová sem akart továbblépni a készülék, de hosszan megnyomva a kikapcs gomb, majd bekapcs megoldotta a problémámat, van aki kivette az akkut, majd újraindított...

    a 2-es pont után, ellenőrizd, hogy sikerült-e a BL nyitás: beütöd a tárcsázódba: 3845 #*760# és megjelenő hidden menüben a legvégén (legalulról a 3. menüpont) BootLoader Unlock Check és ha ott belül már unlock-ot ír, akkor sikerült!

    • Ezután ha újraindult a teló (vagy újraindítottad), nyomd meg a 3-ast, majd enter "Flash of recovery" a telefon megint újraindul
    • Ezután ha újraindult a teló (vagy újraindítottad), nyomd meg a 4-est, majd enter "Flash of recovery touch" a telefon megint újraindul

    Most másold fel az SD vagy a belső memóriakártyára a Supersu.zip-et, ha még eddig nem tetted meg...

    • Ezután ha újraindítottad a telót, nyomd meg a 5-öst, majd enter "Reboot to recovery" a telefon megint újraindul ezúttal már a ClockWorkMod Recovery üzemmódban (később ezt a bekapcsológomb helyett a hangerő fel+bekapcsológomb+home gomb egyszerre nyomásával tudod majd előhozni, és mikor zizzen, a bekapcsolót elengedni...) ha már bent vagy a Recovery-ben az utolsó feladatod, hogy felrakd a root jogokat (SuperSU), tehát bent vagy a CWM Recovery-ben:

    válaszd, az install zip from SD card menüt
    keresd meg a SuprSU zip-et
    válaszd ki
    ha rákérdez, hogy biztos telepíteni akarod-e, válaszd a YES-t
    menj vissza a Recovery első menűjébe,
    válaszd a Reboot system now menüpontot
    újraindítás, és készen vagy

    ha megjelent egy új SuperSU ikon belül a készüléked app menüjében, akkor sikerült..
    ;]

    VIGYÁZZ! CWM-ben simán factory resetelheted a telefont, ha arra a menüpontra mész!

    UTÓIRAT:

    TERMÉSZETESEN, MINDENKI CSAK A SAJÁT FELELŐSSÉGÉRE VÉGEZHET MÓDOSÍTÁSOKAT A TELEFONJÁN!!!

    [ Szerkesztve ]

    Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

Új hozzászólás Aktív témák