Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Manitou

    addikt

    Valaki tud valami okosat mondani erre?
    Adott volt a régi L9-es telóm, faternak akartam átadni a mostani telefonja helyett. Az üveglapon volt egy keresztberepedés/törés , már így használtam majdnem 2 éve. De ki akartam cserélni, hogy szebb legyen. Vettem egy új üveglapot hozzá, szétkaptam, kicseréltem, összeraktam, működött is, csak pár szem por bekerült az üveglap közé öszerakásnál. Újból szétszedtem kitakarítottam és az üveglapot is most már gondosabban belegyógyítottam a keretbe a gyári ragaccsal. Szép is lett, össze is raktam. Kapcsolnám be, de meg se mukkan. :W Azóta már vagy 3x szétszedtem, hátha valamit nem kötöttem be, vagy nem jó a kontakt, de mindne ok volt. Közben rájöttem, hogy lehet megpusztult az aksi és azért nem kapcsol be. egy jó pár hete nem volt használva a telefon, de ki volt kapcsolva a telefon. Ha hálózati töltőre teszem akkor se csinál semmit a teló.
    Még egy kontaktspay-s dologgal akarok próbálkozni, hátha csak az a baja, de ahogy olvastam simán lehet hogy megmurdelt az alaplap benne, és azért nem kapcsol be.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák