Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • myki406

    csendes tag

    Sziasztok!

    Nos kb másfél hete van meg a teló. Nekünk kettő L9 ii van használatban itthon, és elég vegyesek a tapasztalatok. A gyári LG launcher sok memóriát eszik és a 4.4.2 vel nagyon lassul, ha már csak 1-2 alkalmazás is fut a háttérben.
    A másik telón a google saját launchere van fent mint pl a nexus 5-ön is. Ezen a telón is érezhető a lassulás viszont talán több program után kezd el csak lassulni nekünk.
    Most elkezdtünk task-killer progikat próbálgatni.
    Igazából nem lenne rossz telefon, ha a memóriakezelést nem rontották volna el így :\
    Nagyon várjuk már a CM11-et lehet azzal több memória lesz majd szabadon és gyorsabb lesz a teló :)
    Egyébként antutuban a 4.4.2 és a 4.1.2 között nekünk pontban semmilyen különbség nem látszik mindig ilyen 14000-15000 körül ér el a teló.
    A chrome böngésző egész jól megy mind a két telón, de pár fül megnyitása utána, ha visszamegyünk a home gombbal akkor annyira lassul mind a két teló, hogy kb 3-10mp et is kell várni mire betölti a homescreent ... :S
    Egyébként nagy pozitívum, hogy nem világít a kijelzőn kívül semmi a telón elől. Legalábbis nekem.
    A fényérzékelő picit még hiányzik, lehet a kamerás megoldást kipróbáljuk majd még :)
    Arról esetleg valakinek van valami tapasztalata? Mennyire működik jól, hogyan merül a telefon használat közben?

  • myki406

    csendes tag

    Nos felraktuk mind a két telóra a CM-et egyikre ezt: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2752715
    a másikra ezt: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2759031

    Mind a kettő jól működik eddig. Néha nekem sem ébred fel a teló (Varcain V7) ilyenkor várok pár percet és szokott menni.
    Először kivettem az aksit, de az macerás a tok miatt úgyhogy inkább várok pár percet és utána működik a képernyő felébresztése nekem. 4 nap alatt eddig 2x volt ilyen probléma. Az infra kellene már csak és akkor jó is lenne a cyanogen mod :) Egyébként NFC, wifi, wifi hotspot, ilyenek nekünk mennek. Sokkal gyorsabb mint a gyári LG!
    Mivel régen is ezt használtam a régi telón könnyű visszaszokni a jóhoz :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák