Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Milestone2

    nagyúr

    válasz pinnacle #240 üzenetére

    LGMobile Support Tool-lal frissítettem.
    Letöltöttem a legújabbat a hivatalos LG oldalról. Meg a legújabb drivereket is (bár azt a Support tool telepíti, ha nincs fent)

    Frissítés után minden megmaradt.

    De, azt olvastam, hogy ilyenkor ezért célszerű egy FR-t csinálni, hogy tényleg minden szemét távozzon.
    (Beállítások=>Biztonsági mentés és visszaállítás=>Gyári beállítások visszaállítása)

    Ez már a te saját döntésed. Én FR előtt minden fontosat ki szoktam menteni az external SD-re, majd azt kiszedve szoktam Factory Resetet nyomni, aztán vissza a kártya...SIM bent volt, nem lett baj vele...

    Ha szinkronizálva van a készüléked Google-n, akkor elméletben minden visszatelepül. (Erről persze megvan a saját véleményem, de most lányom készüléke esetén nagyon hasznos volt, hogy nem kellett újra a sok piszlicsáré játékát visszatelepítenem, visszatelepültek maguktól. Természetesen a játékok teljesített szintjei azok eltüntek, újra kell játszani őket. Ha valakinek ez fontos, ismernie kell a mentésre alkalmas programokat.)

    Ami a legkényelmetlenebb, hogy nem találtam olyan beállítást, amivel egy gombnyomásra be lehetett volna állítani, hogy rakjon át a külső SD-re mindent, amit csak lehet, hanem a Beállítások=>Alkalmazások menüben egyenként rá kell menni a programokra és egyenként áthelyeztetni őket az külső tárhelyre. Na ez egy kicsit fárasztó.

    Wifi beállításokat újra el kell végezned. GPS-t még nem néztem meg lányomén frissítés után, de mondjuk ő nem is használja.

    [ Szerkesztve ]

    Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

Új hozzászólás Aktív témák