Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Milestone2

    nagyúr

    válasz pinnacle #238 üzenetére

    Sajnos a recovery-ben (amíg ki nem találja végre valaki hogyan lehet ezt a kis szart rootolni) csak egy kis tábla van, hogy ez a system recovery a szervizeknek, és nyomja hosszan a bekapcsológombot 8mp-ig ha vissza akar térni a telefon használatához. Lehet, hogy amit te beraktál képet, az megcsinálta volna L5 II-nél is az FR-t, nem tudom.

    Végül a belső menüben megtaláltam:
    Beállítások->Biztonsági mentés és visszaállítás->Gyári adatok visszaállítása

    Drága kislányomnak sikerült betelíteni a 2GB rendelkezésre álló belső tárhelyet, állandóan reklamált a telefon hogy nincs hely a frissítéseknek (meg semminek) és mivel még v10A volt rajta, gondoltam upgradelem v10G-re, mert olvastam, hogy av10A-val ellentétben a v10G már engedi az app adatok áthelyezését az external SD-re. Frissítés után viszont mivel továbbra is totál szemetes volt a rendszer, gondoltam csinálok egy FR-t, de meglepődtem, hogy a hidden menüben nem találtam. Letöltöttem az USER MANUAL-t, erre abban meg hülyeség van. De aztán később ráleltem a belső menüben. És legnagyobb örömömre (vagy kislányom legnagyobb örömére?) most 245MB helyett újra 1.4GB hely van a belső memóban mert ami csak lehet átkerült a 16GB-s külső kártyára.

    [ Szerkesztve ]

    Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

Új hozzászólás Aktív témák