Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Destr4ct

    aktív tag

    válasz St3ven #46874 üzenetére

    Ez, hogy a rácsozás ellenére sem lehet pontosan elhelyezni az ikonokat, engem az ssLauncherre emlékeztet.

    LL-ben rács (Grid) módban szerintem nincs ilyen gond, megy az automatikus igazítás.
    Legfeljebb az a zavaró, hogy nincsenek kimondottan különböző képernyők, így ha scrollozol nem "pattan" automatikusan egész képernyőkre, hanem ha nagyot rántottál rajta, akkor szalad tovább.
    De elhelyezni lehet pontosan. Nekem most 12 oszlop van beállítva, és 40 a sormagasságnak (SGS-en jó értékek)
    Így ha egy ikont 2x2-re méretezek, akkor szépen el lehet rendezni őket köztes helyekre is.
    Meg érdemes vagy csak vízszintesen, vagy csak függőleges építkezni, mert különben el lehet veszni a kétirányú görgetéssel.
    Szabad módban persze más a dolog, akkor tényleg nem igazán lehet pontosan helyezgetni.
    Nem régen került az az új feature, hogy bármely elemet a képernyőre lehet tűzni, tehát görgetéskor is egy helyben marad. Így lehet csinálni olyan dokkszerű ikonsort is, mint ami a szokványosabb launcherekben van.

    De ha nem, akkor nem.
    Jelenleg én sem használom rendszeresen, csak figyelemmel kísérem a fejlődését.

    What can change the nature of a man?

Új hozzászólás Aktív témák