Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Samus

    addikt

    válasz darál0w #38013 üzenetére

    Tehát akkor ahhoz, hogy eme csodát magaménak tudhassam, azt kell csinálnom:

    -Backup arról, ami kell
    -Telefont felismertetni simán és DL/Emergency módban
    -Felpakolni a PC Suite-ot, az LG Test Tool-t (Andorid SDK kell? Egyáltalán kell nekem parancssorból valamit csinálnom?)
    -Test Tool-al flashelni, v20bhumod.kdz-t feltenni
    -Recovery-t telepíteni Fastboot-ból
    -Ezután Recoveryből pakolhatom fel a számomra kedves ROM-okat?

    Pár kérdésem felmerült: ha nem jön be a "Swiftdroid", visszamehetek sima 2.1re (nem feltétlen a gyárira, csak a sima V20-as LG félére), tehát így nem probléma a downgrade?

    Ki mivel csinál backupot, és mozgatja azt ROM-ok között? A sima ingyenes Mybackup (root jogokkal) jó hozzá?

    A magyar nyelvet ugyanúgy tudom beállítani induláskor, mint amikor a telefon legelső bekapcsolás után kérdezősködik, hogy mit szeretnék? Ha magyarra állítom a rendszer, a programok, amik tartalmaznak magyar nyelvet, automatikusan úgy kommunikálnak velem?

    És a legfontosabb: amelyik alkalmazás működik 2.1 alatt, az 2.3 alatt is ugyanúgy működik? Tehát megvan a felfelé kompatibilitás?

    A lementett, majd visszarakott programok megjelennek Market-ban, úgy, hogy nem onnan telepítem őket (értem itt a My Apps részt)? Ez a későbbi frissítések miatt fontos...

    Továbbá jóval több alkalmazást fogok majd látni Marketen (2.2+ és 2.3+)?

    Tudom, jónéhány kérdésem biztos nagyon kezdő, de Joe blogjából ennyit tudtam kibogarászni (a frissítés menetét), és mielőtt nekiesek ennek a nem veszélytelen műveletnek, szeretnék tisztában lenni a dolgokkal.

    A Swiftdroid 2.0RC4-el kapcsolatban: van, ami nem működik rajta (a hardveres videógyorsítás kivételével)? az XDA-Developers megfelelő fórumában mást nem említenek, az eredeti orosz (4pda.ru) oldalt pedig nem értem...

    [ Szerkesztve ]

    '' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Új hozzászólás Aktív témák