Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Naras

    őstag

    válasz Chuck Norris #3033 üzenetére

    Nálam sem volt még ilyen... remélem nem is lesz...

    Mióta app2sd - zek, sztem gyorsabb a cucc, talán stabilabb is... gondolom annak is köszönhető, hogy 88 mega szabad hely van a belső memben...

    Na tessék: 2.2 - vel jönnek az új Optimusok... márpedig ahogy néztem, kb. ugyanaz a hardver. Ha az LG azokra már összevágta akkor erre is nagy esély van, hogy kiadja majd...

    ...remélem... ha meg nem, akkor valahogy áthúzzuk, és feltesszük, és kész passz... :DDD

    A 2.1 meg hetek kérdése... addig is jó lesz :C Bár, nem tudom mi lesz velem app2sd nélkül, ha azon nem megy... :U

    Kíváncsi leszek az újak milyen áron fognak bejönni... igazából csak 1 lépcsőfokkal jobbak, még nem tartoznak a csúcskategóriába... én olyan 40-50 környékére saccolom előfizuval...

    A Nokiát, meg Symbian - t meg lassan el lehet felejteni... a Nokia egyre jobban kezd lemaradni a konzervatív üzletvitelével, és felfogásával... Persze, biztos jó az a symbian, meg szép, meg minden, de azért meg lehet nézni, hogy miket gyárt mostanság okostelefon címszó alatt, meg milyen szolgáltatásokat favorizál... Hiába ők a Nokia, ha egyszer az embereknek nem arra van szükségük, akkor nem fogják tudni megmondani, hogy de igenis ez a tuti...
    ...hát, evvan, majd egyszer talán ők is rájönnek :((( (pedig én anno nagy Nokia fan voltam)

    Az Android ezzel szemben teljesen nyitott, és hát egy X embert számláló fejlesztői brigád, akármennyire is okosak, nem tudják fölvenni a versenyt az egész világ fejlesztőivel...
    Főleg nem úgy, ha konzervatív, begyöpösödött az a bagázs... persze biztos nem így van...

    Aki most gondolkodik ezen teló megvásárlásán, vagy Androidon, mindenképp ajánlani tudom... Akinek nem annyira sürgős, annak esetleg érdemes lehet megvárni a Chick és One megjelenését, hátha nem lesznek sokkal drágábbak...

    Ha sikerült azokat is ilyen jól bepozícionálni ár/teljesítmény viszonylatban, akkor verni fogják talán ezt is...

    Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

Új hozzászólás Aktív témák