Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Inarus

    addikt

    válasz AXisBOLD #2128 üzenetére

    "pl a "vissza" gombolt elég nehéz úgy eltalálni, hogy reagáljon is"
    - Furi, ezzel nem volt bajom, pedig nem szeressem az ilyen gombokat alapból.

    "fényképezőgépből való kilépéskor ha el is találom(biztos mert rezzen egyet a telefon) nem reagál rá, csak kb a 2-3-dikra lép ki."
    - LOL, én azt hittem gyárilag kell két katt rá a kilépéshez... :DDD

    "még két dolog: az egyik, hogy mikor lezár a készülék és ki akarom oldani, először le kell nyomnom valamelyik (tényleges)gombot hogy bekapcsoljon a képernyő, na itt se megy ez a bekapcsolás első lenyomásra mindig."
    - Ez sajna igaz... :( Meg is írtam a blogba... De szerencsére még hívásnál nem volt baj vele.

    "a két érintőgomb közötti, képernyő alatti területen ha végighúzom az ujjamat érezni hogy...hát nem is tudom, megnézné nekem valaki?"
    - Mit kéne érezni?

    (#2129) Takhanto:
    "Flash-el kapcsolatban,nekem a speedtestre kellett volna,tudjam azt hogy hol mennyi a letőltési sebessége. Esetleg létezik progiban is?"
    - Bazz! Ennyi? :) Network Monitor Mobilhálózatra és wifire külön mér.

    [ Szerkesztve ]

  • csongi

    veterán

    válasz AXisBOLD #2128 üzenetére

    A vissza gomb nekem sem mindig működik. a nyomáspontot nem helyezem át, és harmadikra kb működik.

    Továbbá a kijelzőmön vagy egy pici kb gyufa fej nagyságú halványkék folt. Ami bekapcsolt állapotba, és fekete háttérnél látszik. Várok még vele hátha terjed aztán garba vissza.

    Az msn droid nálam nem működött jól. Volt egy partner aki ha írt nekem, akkor kifagyott a program, és vele a telefon is.Lecseréltem msn talk-ra ezzel tökéletesen működik.

    Amit még észrevettem, ha töltésnél csak az akku ikont nézi valaki, abból nem derül ki a pontos töltöttségi szint. Pici betűs szöveg írja a töltöttség tényleges állapotát. 95% felet a Az akku ikon töltött állapotot jelez. Gondolom nem tesz jót ha folyamatosan nem sikerül rendesen feltölteni.

    Sikerült vennem egy autós töltőt. Ez egy HAMA készülék. Elájulni nem kell tőle. Navigálás közben kevesebbet képes tölteni mint a felhasznált energia. Tehát szintentartásra , is csak kikapcsolt kijelzővel képes. Ez vagy a töltő gyengesége, vagy egyszerűen ez ilyen.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák