Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Naras

    őstag

    válasz Menthirist #1870 üzenetére

    Néhány gondolat, ami eszembe jutott a hozzászólásokról:

    - A telefon 16Gb - ig támogatja az SDHC kártyákat.

    - Xvid formátumba tömörített videókat akár 800x480 - as felbontással is elviszi, így felesleges külön tömöríteni őket, kivéve, ha ennél nagyobbak, vagy nagyon fontos a hely (bár, egy 16G - s kártyán csak-csak elfér 1-2)
    Egyébként nem kell semmi extra Media Player hozzá, a gyári is visz minden...

    - Nekem is viszonylag gyorsan merül az aksi, bár annyira nem rágódtam rajta... ADW Launcher fenn van, majd lehet kipróbálom, hogy bírja, ha nem megy... de azért ha valakinek sikerül kikisérletezni, hogy mi zabálja az energy - t, akkor majd ossza meg :U
    (egyébként az biztos, hogy Wifi, GPS, stb nagyon zabálják)

    - GPS nekem pár perc alatt be szokott jönni, 10 percbe még soha sem telt szerintem...
    Miután megtalálja a műholdakat, már amúgy sem használna A-GPS - t, akkor már elvan a műholdakkal egymaga is...

    - Amikor gépre van kötve, tölti ugyan, de nem olyan hatékonyan, ezután gyorsabban is merül, de arra mindenképp jó, hogy ha mondjuk amúgy is ott ülsz, és bedugod, addig sem az aksit eszi... Vagy épp a GPS - hez sem árt a kocsiban... :K
    Egyébként amennyire tudom, az USB - s töltők, eme külön konnektoros egység használatával egy új szabvány megtestesítői, az új telókhoz elvileg ilyenek lesznek, ezáltal univerzálissá téve a használatukat :C
    Ráadásul mintha valami olyasmit is olvastam volna valamikor, hogy a tervek szerint ezek már nem eszik az áramot, ha nincs rájuk dugva semmi... :R

    Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

Új hozzászólás Aktív témák