Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stilo18

    addikt

    Kedves Leendő Tulajok! Íme egy kis beszámoló a telefonról, apró hasonlítgatásokkal, véleménnyel. Előre szólok ez végig a saját véleményem, az én ízlésemnek megfelelő.

    Külső:

    A telefont elővéve a zsebemből Apple párti barátom első mondata:
    -"Big Iphone4"

    Jót nevettünk,viszont valami kis apró hasonlóság tényleg érződik. (Tudom,minden telefonra divat azt mondani, hogy Iphone hasonlat! De ennél tényleg igy éreztem!) Maga a telefon szép, elegáns, az anyaghasználat az én szememben viszont nem tökéletes! Szimpán csak jó.

    Hardver:

    Unalomig olvasta mindenki, hogy milyen Cpu,Gpu van a telóba. Nem is fárasztók vele senkit. A hétköznapi használat során számomra bőven elég, néha-néha gondolkozik csak el, hogy mi a helyzet...
    Játékok frankón futnak,semmi akadás.

    Kijelző:

    Kedvenc rész, imádom! Brutális a fényereje, a Wave II-esem egy kedves ismerősömnek adtam el, múltkor találkoztunk. Mondtam neki vegye elő egy kicsit, megakarom nézni egymás mellett a kettőt...
    Bekapcsoltam, mondom miért nem maxon használja a fényerőt?! Válasz: Azon van.

    Ajha...megszokta a szemem a Blacket. Szimplán ezen a téren kb. 2x olyan durva a kijelzője,mint a Wave II-nek, amit nálam való használatakor is kiválónak tartottam pedig.

    Persze a nagy Fight a Samsung Galaxy S féle Super Amoled-del volt.
    Itt azért már szubjektívek a vélemények. Sajátom: Csupán a fekete, nagyon sötét tónusu színek, amik jobbak a Samun. Viszont abba egy kategóriával. Ez tény, szerintem aki nem elvakult fan, az belátja, hogy a Super Amoled feketéjével irtó nehéz versenyezni!
    A többi szín, ami az átlagos használat során többszőr látunk, mint egy szimpa fekete hátteret,ott jobban vizsgázott a Nova. Élénkebbek, világosabbak voltak a színek!A fehér szín tisztasága pedig legalább akkora etalon nálam, mint a SAmoled feketéje.

    A hívás közbeni beszélgetés minősége néha bukdácsol nálam. Van olyan, hogy elhalkul egy pillanatra a teló, majd visszajön.(Mármint a hangerő) Ez néha zavaró tud lenni. Egyébként ezt leszámítva korrekt!

    A kamera teljesítménye...

    Hát a Wavel összevetve elmarad. Talán nem is kicsit...

    A video amit készít szerintem elég közepes, előfordul olyan is, hogy kikockásodik, pedig HD-be van!( Leheta Class 4-es kártya a ludas)

    Fényképek nem olyan rosszak,de ezt se nevezném világbajnoknak.

    Wifi jelet szintén Wave-hez ill. faterom Galaxy 3-asához képest már jó messziről érzékeli!

    Összeségében én szeretem ezt a telót, nem bántam meg, hogy ezt választottam. Pont abba vizsgázik jelesre, ami egy érintős telefonnál kiemelkedően fontos, mégpedig a kijelző!
    Hisz azt nézem, azt tapicskolom egész nap!

    (Üzemidő nálam 1 nap! Elég erőteljes használat mellett!)

    #PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

Új hozzászólás Aktív témák