Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • R2D20208

    addikt

    válasz FragMaster #2022 üzenetére

    Nagy tévedésben vagy a véleményem szerint. Végigjártam a palettát. S1,S2, S3. Nap mint nap új Romok, új FW - k. Volt hogy semmi nem változott, sőt a stabilat cseréltem le egy nem stabilra, merthogy a wanam megcsinálta már pl a Deodexed verziót. Romoltam orrba szájba értelmetlenül. Mert sok értelme nincs. Kijön egy új, stabilabb FW, ráugranak a Rommerek. Lesz neki v10 helyett v11 verzió. Ja, és egy nap múlva V11.1 Wipe. Sztem jóval többet Romoltam mint te. ( infózz le S2, S3 Topickban nyugodtan ) És az új FW ( pl egy Thaiwani régióra készült ) érdemileg ugyanott van működésben , mint a v8 volt. Esetlegesen annak még jobb is volt a modeme.De A Rommer rádolgozik, mert hogy már nem LPC a verza, hanem LPE. . De nem értem miért folytatod ezt ? Ez már lassan tényleg trollkodásba megy át. Nem kéne ezzel a témával az S3 Topickba menned, és megbeszéld velük, milyen jó az S3 , mert szét lehet Romolni, és az LG - t nem ? Szted ez itt hány embert érdekel a sok sok elégedett felhasználó között ? Olvasd vissza mióta folytatod. Unalmas... :R

    Még egy kérdés, mert én téged S2, S3 Topickban sem láttalak. Végigcsináltad S2, S3 - al eme heti szintű Romolást ? Nem kérdeztem semmit.

    Sztem Topicot tévesztettél. Egy hsz ok, 2 is, de ez már durva amit csinálsz.

    [ Szerkesztve ]

    ★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

  • R2D20208

    addikt

    válasz FragMaster #2022 üzenetére

    "Ha valaki a gyári rendszerrel tökéletesen megelégszik és tojik bele, hogy milyen szoftver fut a telefonján "csak használni" akarja igazából lehet érdemes lenne elgondolkodni egy wp telón vagy az iphoneon"

    Ha nem Romolom szanaszét a telefont, válasszak más rendszert ? Jajj......... :W

    ★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

  • fogtunder

    nagyúr

    válasz FragMaster #2022 üzenetére

    de eddig nem főzött, hanem gyári romokról beszéltünk, legalábbis én.

    a főzött romokkal meg az a baj, hogy kevés kivételtől eltekintve pont azzal szívatod magad, amire a nagy cégek alkalmaznak mérnököket, mégpedig bugokkal szenvedsz. csináltam én is, most már többet ér a stabilitás és a gyorsaság. ami nem egyenértékű azzal, hogy az ember tojik bele, mi fut a telefonján.
    volt wp7-es telóm és iphone.om is, de ha valaki még egyszer megpróbál rávenni, hogy itunest, vagy zune-t telepítsek a gépemre egy telefon miatt, azt pofán fogom röhögni. plusz azért szeretem, hogy egy root után nyugodtan kiganézhatom a sok szart, amire nincs szükségem, tudok launchert cserélni, ha éppen ahhoz van kedvem és még kismillió dolgot. ellenben nem akarom tuningolni a processzort, megbízok a gyári kernel-baseband párosban és azokat nem is bántom.

    a lényeg az, hogy mindenki azzal tölti a szabad idejét, amivel akarja, csak hagy ne legyen már reális hátrány, hogy egy telefon 4.0.3 vagy 4.0.4 verziójú androidot futtat-e. merthogy ebből indult az egész.

    [ Szerkesztve ]

    I hate morning people. And mornings. And People.

Új hozzászólás Aktív témák