Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • icemad

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz I_Am #18261 üzenetére

    Bocsánat, de most nagyon off leszek. Anno megvettem jó drágán az LG Optimus 3D-t, még 2.3-as androiddal. Nem volt rossz, de a gyári szoftver tele volt hibákkal. Csak egy példa, a ghost call nevű bug- Ez azt jelenti, hogy valaki hív engem, nála kicsöng, de nálam semmilyen jelzés nincs, még nem fogadott hívás értesítő sem. Ez azért egy komoly probléma, mert pl. ha a főnököm hív valami miatt, le sem tudom tagadni, mert nála kicsöngött. Egyébként a feleségem akkor volt várandós, amikor ez a szuper optimus 3d telóm volt. Gondolj csak bele, hogy akkor nem tudnak elérni, amikor megindul a szülés... De ez egyéni szoc probléma, bár sok embert idegesített. (Ne felejtsük el, hogy akkoriban ez volt az lg csúcsmobilja, bőven 100ezer forint feletti árral...Azért kicsit sok egy olyan telóért, amin nem tudnak elérni...) Ezen kívűl mindenki panaszkodott az üzemidőre, mert a belakott telefon csak 5-6 óráig bírta készenlétben...

    És itt jön a frissítési mánia rész: Ugyanis az lg megígérte, hogy minden hibát javítani fog a hivatalos android 4.0.4 verzióban.... A mai napig nem tudom, hogy kiadták e erre a telefonra, én 3 hónapot vártam rá... Mivel még akkor sem volt, ezért eladtam áron alul...

    Eközben a feleségemnek SE telefonja volt. Már a gyári 2.3-as szoftverrel hibátlanul működött, de vásárlás után 3 héttel már jött is rá a 4.0.4-es frissítés, amivel még jobb, még gyorsabb lett...

    Ezt a történetet csak érdekesség képpen írtam le, lehet, hogy azóta az lg hozzáállása is változott. De a kolléga itt véleményekre volt kíváncsi, én meg leírtam az enyémet. Lehet nyugodtan anyázni engem emiatt, de kérek mindenkit, hogy érvekkel alátámasztva tegye ezt... Ki tudja? Lehet, hogy én is tanulok valamit? Szóval peace! :R :R :R

    Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

Új hozzászólás Aktív témák