Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • batai15

    félisten

    válasz kexksz #17886 üzenetére

    szóval nekem anno noys kollega küldte a rootolási módot, tőle idézek engedelmével.
    a miket linkeltem legyenek fenn.
    és akkor
    Ha ezekkel megvagy, akkor elindítod az All In One-t, ott megnyomod az 1-est (telepítse a drivereket) és enter, majd megvárod amíg végez. Azután már ugye a 2-est kell beírni és enter (I have already installed them) A telefonon beállítod az USB Hibakeresést és rádugod a gépre, majd ismét vársz, amíg a windows felteszi a drivereket. Ezután megnyomod az 1-est (Root), enter. Ekkor asszem kiírja, hogy menj recoverybe (lehúzod a gépről és kikapcsolod a telefont, majd hang-le és power az első rezzenésig, amint bejött a recovery, visszadugod a gépre a telót) és azon belül az ADB Slideload-ba (magyarul már nem emlékszem, hogy mi, de csak egy menüben van benne az ADB) Majd enter és asszem még egyszer kér entert és kész is. Gyerekjáték az egész, csak először szívás kicsit a driverek miatt. ENNYI
    nekem ezzel elsőre sikerült.
    recoveryd így is úgyis van, azzal a külömbséggel hogy a cwm sokkal több mindent tud( custom recovery ezzel kell custom romot rakni fel)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák