Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CsHuszi

    csendes tag

    válasz Bordian #17032 üzenetére

    Szerintem FR-rel nem igen lehet elrontani, különben nem raknák a menübe, hogy a mezei júzer is elérhesse.

    Engem inkább az érdekelne, hogy a rejtett menüben való turkálással el lehet-e valamit rontani, vagy ott csak információk, tesztek vannak?

    Megvagyok elégedve a drágasággal. Minap kb. 3 óra zenehallgatás mellet is alig merült 10%-ot(kikapcsolt kijelzővel), bár igaz, hogy kb. 10perc youtube is ugyanennyit evett meg. Ha olvasok a telcsin az is elég keveset eszik(kijelző színétől és fényerejétől függően).
    Én is a mini Operát használom(már az előző telón is azt használtam), bár flash és a javás dolgokat nem szereti, de fórumok olvasására tökéletes és keveset is fogyaszt mind a mobiladatból mind a telcsi aksijából.

    Azt tapasztaltam, hogy teljes töltöttségnél (relatíve) sokkal gyorsabban merül úgy 80-90%-ig és utána lelassul ugyanolyan igénybevételeknél(folyamatos 3G, manuális mail szinkronizálás,pár üzenet KakaoTalk-on).
    Bár az is igaz, hogy elmúlt az újdonság varázsa és így lényegesen kevesebbet nyomkodom, de egy két játékba ha belekezdek(ált. logikai) akkor én is 3-4óra alatt le szoktam nullázni az aksit. :DD

    P30 pro, Wach GT2e (Sony Z3C, Honor 9, Miband4)

Új hozzászólás Aktív témák