Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Quqesz

    nagyúr

    válasz Jeanne d'Arc #7002 üzenetére

    anno megkérdeztem az LG-t és ott azt mondták,hogy nincsen a telefon felregisztrálva azon a hálózaton ,amire gyártották.Nem tudom, most összefügg akkor az,hogy ha mondjuk nekem ázsiai van(szingapuri),akkor mondjuk egy szingapuri simmel kellett volna elindítani a telót,vagy bele kellene rakni egyet regisztrálás miatt.mondjuk van,hogy szolgáltatók push-olják ki a frissítéseket(verizon,at&t,tmobil) és emiatt lehet függőség.És mint tudjuk,sok bolti teló kikódólt volt szolgáltatósak.Az LG-s csóka szerint rosszul lett kikapcsolva a szolgáltató függöség,és ezért kér reget(btel szervizese szerint az csak egy kapcsoló,amivel ki ill. be lehet kapcsolni a függőséget,nem értek hozzá),de szerintem már az alap szoftver szelektál,ami nem írható át(esetleg lecserélhető???).szóval nálad is ilyen alapú lesz a gond,egy olyan sim kell bele,amilyen kód van a dobozodon.(nálam SEA-szingapur)
    én is regeltem az LG oldalán,de a problémánk és az LG-s regisztrálás nem ugyan az(még csesztettem is az üszit,hogy nincsen fenn a telónk a reglistában)

    [ Szerkesztve ]

    Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

Új hozzászólás Aktív témák