Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TrueWhitee

    tag

    Helló!

    Olvasgattam itt a hozzászólásokat, de mivel rengeteg van, így nézzétek el nekem, ha felesleges kérdést tennék fel. Jelenleg telefon vásárlása előtt állok, mivel a KM900-am haldoklik (na igen, nem mai csirke) és már a 2X-re fentem a fogam anno a megjelenésekor, de mivel sem az anyagiak , sem másért nem volt kedvem cserélni (nem éreztem szükségességét), így maradt a kicsikém. Na viszont, most elérkezett a pillanat a nagy váltásra és az LG mindig is a szívem csücske volt, a 4X meg egyenesen a favorit nálam, így ezt a telefont szeretném megvenni. Először úgy volt, hogy a T-mobile-nál venném meg részletre, de anyám szerint inkább fizessem egybe, mint hogy részletbe többért megvegyem, na meg nem rég használtam fel nekik a készülékváltás opciót, így a kedvezmények is ugrottak. Szóval ez a lehetőség ugrott a második előfizetés miatt is. Ekkor jött az ötlet, hogy honnan kellene megvenni, viszonylag olcsón, de normális megbízható üzletből. Eddig passz. A Partnero-val beszéltem, de kicsit utána olvasva, elég sok negatív dolgot találtam róluk. Az XXL-nél is olcsó a készülék, de a tartozékok nélkül (az Arenamat itt vettem amúgy, szóval eddig pozitív a dolog, csak ez tartozék nélküliség tossza a csőrömet), szóval ahhoz még plusz pénz a többi amúgy is hozzá járó kiegészítőkért. Valami javaslat, ötlet, tipp, hogy honnan érdemes megvenni, "viszonylag olcsóbban (nem 120e, meg 140e... )", újonnan és minden tartozékkal? Mivel jó lett volna még a hosszú hétvége előtt megvenni és meg is kapni, nagy valószínűséggel csak jövő hét lesz belőle, de inkább kivárok, hogy hátha sikerül egy korrekt üzletet találni.

    Előre is köszi a választ.

Új hozzászólás Aktív témák