Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hanics

    aktív tag

    válasz lolal #27026 üzenetére

    Sajnos egyre tobben valtanak errol a telefonrol. Szepen lassan lealldozoban van a ketyere. A jo 4x felett kezd eljarni az ido.

    Orulok hogy segithettem vagy akar segitettem neked is mar nem emlekezem mert sokan kerrstek meg hogy ha tudok segitsek nekik.

    Sajnos most nekem jo itt nem bucsuzni akarok mert ettol a fostalucskatol eggyenlore nem valok meg :-D De egyeb mas dlgok mint hogy munkahelyet kell keresem mivel lejart a szerzodesem igy a romozgatast kicsit mig egyenesbe szedem magam pihentetnem kell.
    Nem azt mondom hogy feladom es nem.foglalkozok vele. De most ezfontosabb. Ahogy minden helyreall mert hat akkor kerek ha en nyerek akkor folytatom a romozgatast. Addig csak terveket meg max vazatokat tudok letrehozni.

    Na de vissza terve jo Almazast neked es azert nezzel vissza ide hatha te is tudsz majd velemenyeket irni (na de nem draga. Tiger modban persze :)

    Ui.: Az almat en is szeretem ( az alma palinka igen is finom ) :)))))

    ---Nem leszel modder attól, hogy ki tudod cserélni a kész romban a háttérképet, a forráskód a lényeg! --- PS3 ID : hanics1985

Új hozzászólás Aktív témák