Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pigmeus_1

    tag

    válasz sch_a #19790 üzenetére

    Szia!

    Lezárt (fekete) képernyőnél én hiába nyomkodom a hangerő le vagy fel gombot sz@rik a fejemre.
    Be kell kapcsolni a képernyőt (nem kell kioldani), és akkor már reagál...

    De volt egy csomó apró dolog ami idegesítette. A rádió az egyik (és olvasom, hogy másnál sem talál rendesen adót), aztán a külső hangszóró mondjuk úgy, hogy szerény képessége (recseg), a zene lejátszás sem az erőssége, mert a hangzás is kissé steril (asszem a tesztekben is megemlítik), az, hogy rendszeresen elkezdett magától futni valami alkalmazás és forrósodott a telefon (többször újra lett húzva, és nem mókolt rendszernél is csinálta időről időre), majd kb: 1 óra alatt teljesen lemerült. A végén már fagyasztottam a gyanús appokat, de így is előjött heti egyszer. Az, hogy egyes játékok akadtak rajta (Asphalt 7) de nagyon, és még biztos eszembe jutna pár dolog, ha nagyon gondolkodnék.

    Ettől függetlenül meg van még most is, és nem tudom, hogy mi legyen vele.

    Félreértés ne essék nem a samsungot vagy a sonyt pártolom az LG-t meg savazom, mert a többinek is van gondja elég, csak más. (Sony például képtelen megoldani, hogy ha felveszed a hívást akkor ne csengjen még 1-2-őt a füledbe... Elrontják a gyári mozgó háttereket mert akadnak, stb.)

    Csak egy lelkes felhasználó...

Új hozzászólás Aktív témák