Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Quqesz

    nagyúr

    válasz tasakos #16993 üzenetére

    még nem találkoztam ilyesmivel,de lehet ám ez hálózati hiba is...próbáld ki esetleg egy másik sim-mel,mert szokta gondok lenni a kártyákkal is ha régiek....

    babosf
    nézd meg az app tájékoztatójában volt-e JB-re optimalizálás,mert ahogy Dj írta lehet ez a probléma....

    más
    haveromék vettek S3-ast és legnagyobb megdöbbenésemre napon az IPS sokkal jobban olvasható/látható mint a Samoled(pedig azért jól túlmisztifikálták a fényerejét).Az övé 100% fényerő+ auto állítás,nekem 40% fényerő+ auto állítás :Y :Y És semmivel sem smooth-abb mint az LG UI,sőt(mindkét telón 4.1.2 volt) :P .....azon is ledöbbentem,hogy nexus s után(ami ugye samu) és az LG után olyan össze-visszaság volt számomra a menüje...... :F szóval semmi pénzért nem cserélném le :K az azért tény,hogy kontrasztosabb képet lehet vele csinálni,de azért a képek minősége nem veri agyon a miénket(főleg JB óta) és a világos/sötét erős kontrasztokat(pl erős napsütésnél) rosszabbul kezeli a kamera(pl nem tudtam világos képet készíteni,csak nehezen a kertről,mert mindég full sötét lett a kijelző az ég miatt,és sokat kellett játszani vele a jó fényviszony miatt,míg LG-n ez sokkal könnyebb volt).

    [ Szerkesztve ]

    Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

Új hozzászólás Aktív témák