Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Quqesz

    nagyúr

    válasz MortRainey #16790 üzenetére

    ez így van,de van amikor csak hüle és ha kihúzod a töltőfejből,majd újra bedugod az usb kábelt nem fogja kiírni.....
    Más
    észrevettem az energiatakarékos üzemmódban olyan érdekességet,hogy ha a wifit használod és bekapcsol az energiatakarékosság,akkor lekapcsolja a wifit és ha bedugja az ember a töltőbe akkor visszakapcsolja.Ez akkor érdekes,amikor használod a wifit,energiat bekapcsol és újra be kell kapcsolnod a wifit,majd elfelejti az ember és ha bedugja a töltőt nem érti miért indul el a wifi "magától"?Ezért......párszor belefutottam.

    topszlixx
    október óta nyúzom és csak kijelzővédő fólia van rajta.Párszor leesett és a krómcsík csak benyomódott,mert biza fímbűl van nem plastik. Ne aggódj nem fog lekopni(max karcolódni),de leejtéssel lehet neki adni.Ha nem mutatom meg vkinek a sérülést észre sem lehet venni.....
    Más
    Öcsém vett egy S2-őt.Hát nem bánom,hogy nem azt vettem.Nagyon vékony és ezért számomra esetlen volt a fogása+bekapcsoltam a wifit és v fél perc volt mire magához tért,igaz még ICS-vel nyomja a tesó. :Y

    [ Szerkesztve ]

    Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

Új hozzászólás Aktív témák