Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bigand77

    tag

    Már rég hiteltelen LENNE a mobilaréna? Haha, nálam speciel már régen az. Elolvasom a tesztet, mert miért ne, kíváncsi vagyok, hogy megint mit sikerült összehozni, és itt megvannak a specifikációk, látok videót a működésről, látom a képeket amit csinál a telefon, megtudom, hogy milyen formátumokat játszik le, stb.
    A hiteltelenség témaköréhez: ennek a telefonnak is ugyanolyan gagyi a kamerája, mint az összes többi androidos telónak (nekem gyanús, hogy az op rendszerrel van vmi bibi), a SE arc fotói is vállalhatatlanok, ez is, meg a htc is. Csak nem értem, hogy miért hiszitek, hogy a cikkben leírjátok többször is, hogy mennyire jó a kamera, akkor majd elhiszem, ahelyett, hogy a szememnek hinnék. Vki megmagyarázhatná, hogy ezt miért kell rendszeresen csinálni? 1 db éles vonal nincs, ha kinagyítod a képet, egyszerűen röhej. A k770i vállalhatóbb képet csinál mint bármelyik a fentebb említett telefonokból (persze ha tudom, hogy fotózás lesz, akkor fényképezőgépet viszek, nem fogok mobillal bohóckodni, de ha hirtelen van 1 jó téma, akkor ekkora égbekiáltó fost tudok lőni róla).

Új hozzászólás Aktív témák