Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • biglion-lord

    tag

    válasz Skynet258 #6650 üzenetére

    Ha javasolhatom este tedd fel a romot, meg van az hamar és csak az alap romot + alap csomag, ha nincs benne a romban (market .stb.). Napközben meg tesztelődik én is így csináltam, ha rendesen ment akkor 2-3 nap próba után 1 program ismét 2-3 nap próba, ha működött akkor raktam a következőt. Amelyik programnál hibát észleltem akkor teljes törlés kezdtem előröl (rom-próbált működő programok egymás után), és az utolsó programot nem raktam fel, helyette másik progit próbáltam és ismét próba 2-3 nap és így tovább. Én elsőnek a helyedben gyárit raknék fel mivel elvileg mindent töröl, és csak azután a főzött rom, de előtte itt is 1 törlést engedj el. A gyáriak közül úgy vettem észre a v10d UK a legstabilabb, ezzel soha nem vettem észre problémát. Sajna én így csináltam végig, de elég is volt :DDD .

    Azt hozzá teszem írásomhoz, hogy a romok próbálgatása során, az itt több hsz-ben is leírt hibákkal mindegyikkel találkoztam.

    Pl. az aksi töltéskor forrósodott, aksi a telcsi használatakor szintén forrósodott, hívás fogadás az nem mindig jött össze és nem is jelezte a készülék pedig a hívó fél azt mondta neki kicsörgött végig, SMS-t többször nem kaptam meg, érzékelő hívás befejezése után nem mindig ébredt fel, telefonálás végén a vége gombra kattintva nem szakította meg a beszélgetést illetve volt, hogy fagyott 2-3 másodpercre, volt amikor tipi-tapi közben gondol 1-et és újra indult, fagyás-indítás csak aksi kivételével, akadozások, lassulás, térerő jel gyenge 1-2es, a PC-n nem kommunikált az LG PC Suite IV-el pedig a Commanderben tudtam ide-oda másolni illetve törölni, video rögzítő volt hogy egyáltalán nem üzemelt sőt indítássakkor teljes halál aksi ki-be, a Flickr A nap képei fekete fehéren és csíkosan jelentek meg, fényképek készítésénél volt 1 világos csík a képeken, aksi nem hozzányúlós módban és repcsi móddal gyors merülés kb. 6 óra alatt, napközben használattal együtt félnap alatt teljes merülés, SD kártyát nem látta, hang recsegés, telefonáláskor beszélgetéskor fúl hangerőn alig szólt a hangszóró, telefonáláskor beszélgetés közben hang recsegés sípolással semmit nem lehetett érteni, volt 2x úgy látta jónak jobb, ha ki pihenem magam így nem ébresztett :U , de a pihenés össze jött mind a 2 alkalommal :DDD .

    Így ennyi jutott eszembe lehet volt még 1-2 apróság :D . Ezek a hibák nem egyszerre jelentkeztek vagy rom rakáskor (új rom vagy ugyan az a rom) vagy valamelyik program zavart be. Mindig sikerült 1-2 hibával találkoznom a fent leírtak közül. Ahogy korábban írtam volt olyan és nem 1x, hogy azzal a rommal amivel korábban tökéletesen működött másodgyára telepítve, hibákat generált alapból (semmi egyéb + program) akkor ismét törlés és vissza ismét az a rom akkor meg tökéletesen működött. :DDD

    Pincében borozni :D egészségedre legalább leöblíted ezt az LG produkálta napokat, kell az a kis kikapcsolódás, érezd jól magad. Segítséged legyen azért, ha a napra ki jössz 2-4-6 borovicska után a nap melege csodákra képes tud lenni ilyenkor. :DDD

Új hozzászólás Aktív témák