Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Davidoff91

    aktív tag

    válasz Rotate #4985 üzenetére

    Nagyon köszönöm a tanácsokat!:R Itt máris több segítséget kaptam, mint az Okostelefonos topicban. Bocsánat a sok offért! Kamera nem lényeg valóban, alig-alig szoktam fényképet készíteni, videót meg szinte soha. Volt már okostelefonom, tudom, hogy naponta kell őket tölteni, szóval számomra ez sem probléma. Tényleg a legfontosabb a net, aztán telefon, sms, és végül zene/videók (videót meg a kijelző felbontásához igazítom úgyis, szóval nem gáz, ha full hd-val nem boldugul). Atrixot nem venném meg semmiképp, nincs hozzá gyakorlatilag support, plusz hivatalosan nem is forgalmazzák itthon. SGS2 teteszik, de ez a melegedés aggaszt. Optimus 2X nagyon tetszik, nekem Mobile Meetingen nagyon gyorsnak is tűnt, kipróbáltam ott. Csakhát itt sok rosszat írtatok róla...Incredible S-re jól optimalizálták a 2.3-at és elég jól teljeseít, DHD-nál szebb a kijelzője, és ugye csak miniámlisan kisebb annál, egyébként a két vas csontra megegyezik. Arcot megnyomogattam, nekem nem jött be annyira. Aztán szokták még mondani az SGS1-et, szintén nem jön be. Mondjuk nem most rögtön és azonnal akarok telefont venni, de az LG folyamatosan tolja a frissítést, örökké meg nem fogok várni....WP7-tel az a gondom, hogy nincs és nem is lesz Flash támogatás a böngészőben ami mondjuk nekem fontos lenne, másik, hogy csiszolgatni kell még azon is...

    [ Szerkesztve ]

    Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

Új hozzászólás Aktív témák