Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ntomka

    nagyúr

    válasz korpicschess #19123 üzenetére

    Miért? Nekem meg minden mással voltak bajok. MIUI október vége óta van a telómon, nem is írok ide sokat. Nyílván azt olvassátok, amit ide írnak, és az többnyire panaszkodás. Akinek nincs gondja, az ugye nem is (s)ír. ;)

    [ Szerkesztve ]

    ツ Headphones on - World off

  • Dusee

    őstag

    válasz korpicschess #19123 üzenetére

    miui-val speciel csak akksi ido szempontjabol nem vagyok megelegedve, meg helyenkent a scroll sebessegevel, azon kivul semmi bajom vele :D
    cm7et hasznaltam en is, de azzal meg tobb bajom volt.
    itt konkretan arra gondoltam, hogy gyarit nem tudnak ra csinalni az lg-nel.
    ez a mokerolas meg kezd unalmas lenni, mindig valamivel berhelni kell, hogy jo legyen :F
    es ezzel a poszttal nem a telefont akartam szidni, mert szeretem nagyon (egyetlen gondom vele az, hogy kicsit vaskos), es nem is szeretnem lecserelni, mert nem ezert vettem.csak bosszant, hogy igy hagyjak leirni ezt a telefont.sokkal tobb van benne, mint amennyi igy kijon.
    mikorra varhato amugy ics? azt tudom hogy q2, de az honapban mit jelent?

    [ Szerkesztve ]

  • Eddie141

    senior tag

    válasz korpicschess #19123 üzenetére

    Én SGS-ről azért váltottam (azon kívül, hogy ide nem néztem be, és gondoltam volna meg magam két perc alatt) mert a támogatott készülékek listájában szerepelt a telefon. A fene se gondolta volna, hogy átpártolni erre a készülékre egyet jelent a kedvenc romom elvesztésével, és emellett paralel a hajhullás illetve idegállapot és néha még a józan ész megbomlásával is jár. Sajnos én a külsőségeken kívül, és a 720p-s videó felvétel illetve hangrögzítésen kívül 1000x megbántam ezt a készüléket. Emellé le kell szögeznem, hogy a megjelenése óta csorgattam rá a nyálam, és alig vártam, hogy loholhassak a sajátomért! Ekkorát régen csalódtam.
    Mindettől függetlenül a legkevésbé sem érdekel, hogy Cm7.2-vel nem volt gond, és nagyon szépen megy illetve, hogy van még pár másik opció ezen kívül is. Én azért vásároltam, hogy azt a romot (MIUI) még megfelelőbb tempóval futtathassam és használhassam. Beleszerettem, és nem is válnék meg tőle (nem úgy mint a készüléktől, amint lesz pénzem a kipótlásra) Ehelyett azt kaptam, hogy mindenhol szaggat, minden napra van valami meglepetése (nem ébreszt, kifagy 100szor naponta a legkellemetlenebb időkben...) Sajnos a napokban annyiszor megszívatott a rom és telefon páros, amennyiszer minden másnak együttesen nem sikerült soha a SGS-el. És a vicc az, hogy azt a telefont nem szerettem! :DDD Ugye, hogy utólag okos az ember?
    Az is nevetséges, hogy mekkora a hibalajstrom szórása. Egyik ember használja, és írja, hogy minden ok, és imádja, a másik meg szív. Általában én vagyok a másik.

    Sajnálom, hogy én is mindig csak nyávogok, de számomra ez a befektetés nem volt kifizetődő. És ha tekintettel vagyok a befektetett energiára is (mind anyagi, mind megpróbáltatások és idegeskedés) akkor pedig hatványozottan nem érte meg. Elég sok meló volt, mire egyáltalán megengedhettem magamnak az álom készüléket, amely most lassan leépít idegileg :D Mint egy rosszakaró.

    Dusee:
    Nekem sajnos ha feltelepítem a hack packot, akkor látszólagosan visszaáll az előző kiadásra a rom (természetesen sejtem, hogy csupán a verzió számot írja át, de az is lehet, hogy lényegi elemeket is kicserél) Nem tudod mikorra várható a legfrissebbhez a hack?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák