Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Balázs1986

    addikt

    válasz jooker82 #18921 üzenetére

    Hardveres hiba szerencsére tényleg kevés, de én azért mégsem ajánlok bolti garanciásat, mert ha pont kifog egyet, ami tényleg gázos, és baszakodnak vele, az ne az én lelkemen száradjon.
    A bolti garanciával az a baj, hogy egy kétes bizniszeket folytató gsm boltosnak nem az lesz az első dolga, hogy kicserélje az egész telefont egy párezer forintos alkatrész hibája miatt (javítani ő nyilván nem fogja, garanciális javításra meg esélyes, hogy ő se tudja továbbküldeni). Így igen könnyen előfordulhat, hogy megpróbálja ráfogni, hogy te okoztad a hangszóró problémáját. Röhejes, de megteheti. És mivel nem akar bukni 70ezret, lehet, hogy meg is fogja. Ekkor fordulhatsz a fogyasztóvédelemhez, ekkor ők megállapítják, hogy nem a te hibád, ekkor mehetsz békéltető testülethez, majd bíróságra.
    Persze ez gsm bolgok esetében is csak a rosszabbik eset, nyilván vannak becsületesek is. De én azért élek a gyanú jogával.
    A kijelző bevilágítás pedig valószínűleg szerviztől / átadáskor épp bent levő szervizestől függ, emlékszem, hogy voltak akiknek simán cserélték.

Új hozzászólás Aktív témák