Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • k.

    őstag

    válasz Kleroo #159 üzenetére

    Osztálytársam ilyen. Szarok rá, x10em van, ez is elég jó használom. Érdekes, hogy ezek a fanboyok nem azért fikáznak más telókat, mert jaj az iphone, hanem mert csóró vagy és nem olyan drága. Engem azért nem fikáznak többen akik ilyenek-bár mondom apple szinten egy srácot ismerek aki ilyen- mert ugyan nem az, de drága. Ez a lényeg. Ma valaki akkor trendi ha drága kocsija/tvje/notija faszomtudja milye van. Ez, hogy bemagyarázzuk az Apple mögé, is csak azért van, mert az köztudottan drága. Nem fikáznának egy Xperia Arc-ot sem, mivel tudvalévő hogy fullos telefon és designolt(Tudom, az Iphone buzi osztálytársam 3 órája dícsérte meg, hogy elfogadná).

    Szóval az apple csak annyit ért el, hogy ez a pénzbuzi közeg átszokott rá. Ha nem Apple lenne, akkor eljátszanák ezt a Sony/Samsung/LG valameikével is, ebben biztos vagyok.

  • gerbaudhu

    tag

    válasz Kleroo #159 üzenetére

    Mérnök vagyok (villamos, BME) szedtem már szét néhány Apple terméket, iPhonet, Mac Minit, Billentyűzetet, de amit én láttam, az rohadtul messze van a "tákolástól" meg a hulladékoktól. Az Apple ugyanazokból az alkatrészekből építkezik, mint bármely más gyártó: Broadcom kommunikáció, Intel csipkészlet, Realtek hangkártya, Samsung RAM, ebben tehát nem rosszabb. Az iphone-ban a Flash Toshiba gyártmány többnyire. A nyák tervezése, az alkatrészek elhelyezése az ÉN VÉLEMÉNYEM SZERINT messze leköröz bármit, amivel eddig dolgom volt, innovatív megoldások (amik néha ugyan a használhatóság rovására is mennek sokaknál) de gyakran előfordul, hogy az ő megoldásaikat később viszontlátni más gyártók eszközeiben. Az apple is evilági eszközökből építkezik, csak más elvek alapján.
    Tudod, a skatulyázó, előítéletes gondolkodású emberek miatt néha úgy érzem, le kéne takarnom valamivel az alma logót a dolgaimon, mert sajnos foglalkoztat mások véleménye. Nem mondom, hogy nincs igazad, nem ismerem a tizenx éves emberek szokásait, én egyszerűen használni szeretem ezeket a termékeket, de csak mert ilyenem van nem hiszem, hogy bárkinek joga van ítélkezni fölöttem.
    Divatos dolog az Apple, de senki nem több attól, hogy van neki valamilyen terméke tőlük, de nem is kevesebb, ahogy az Anti-Apple hozzáállástól sem lesz senki több, vagy kevesebb.
    Hajrá Android, hajrá IOS, éljenek a mérnökök!!!

  • miaoumaoi

    tag

    válasz Kleroo #159 üzenetére

    ezzel maximálisan egyetértek, applen tényleg minden "csak mûködik", csak szerintem mármár túlságosan is egyben van. és szó szerint pl. elsõ iphonban még az akksifedõt sem lehetett levenni. azért az már szerintem túlzás. de tény, hogy mûködik és nagyon jól, de a saját koncepciókat nem vagy nagyon körülményesen lehet rajta megvalósítani, viszont az android is lehetne olyan jó, felhasználásban, ha lennének egységes hardverek, vagy supportálnák a gyártók a saját hw-jüket, vagy valakit megbíznának vele, mert így felemás a helyzet, van is rá támogatás, meg nincs is.

Új hozzászólás Aktív témák