Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Skynet258

    veterán

    válasz Magnat #11408 üzenetére

    Én annak a híve vagyok, hogy a gyártók fiókjaiban mindig 1-2 generációval előbbre mutató dolgok lapulnak. Amikor épp nem jön be az aktuális ötletük, érdekes, mindig aránylag gyorsan mutatnak új alternatívát...
    Tuti, hogy már megvan a 3D utáni őrület is, csak még ezt erőltetik egy darabig. Ebben a formában viszont sokaknak nem kell, nekem sem. Egyrészt nem fogok otthon szemüveggel bohóckodni (bár pont az LG megoldása az egyik [ha nem a] legjobb megoldás, ami a 3D-t illeti, és az szemüveg nélküli), másrészt... most mivel nyújt többet? Kiesnek a dolgok a képből, meg kilóg a repülő szárnya, húha. :U Ha lenne gyerekem, neki biztos bejönne, de így felnőtt fejjel nekem ez már nem akkora húzóerő. Egy dolog miatt örülök a 3D-nek: lejjebb nyomja a sima tv-k árait. Egyre olcsóbb a LED, ami már tetszik több okból is - és még ez sem klasszikus LED, csak edge lit, a valódi LED-es megvilágítású panelek még csak mostanság jönnek majd...

    Szóval nem baj ez, csinálgassák csak, a többi hasznos cucc meg legyen olcsóbb. :D

    [ Szerkesztve ]

    https://geekpulse.hu

Új hozzászólás Aktív témák