Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • biglion-lord

    tag

    válasz Skynet258 #6625 üzenetére

    Azt el felejtettem írni, hogy a programok pakolgatása során nekem is volt olyan, hogy nem minden hívást illetve sms-t fogadott. Ezen felül észre vettem, hogy nagyon oda kell figyelni telepítésnél, mert van amikor visszapakolt nekem pár beállítást korábbról, és hibásan működött. Én javaslom neked csak alap verziót rakd fel pár nap próba és aztán telepíteni egyéb programokat és csak egyesével, és minden programnál pár nap próba, mert csak így derülhet ki mi okozhatja a jelenséget. Az is érdekes számomra, hogy dettó ugyan az a rom, semmi más és frankón működött a teló, majd próbák miatt sok egyéb programok le, fel telepítése után, hibát észleltem akkor ismét raktam ugyan azt az alap romot, és ez az érdekes már hibákat generált, pedig töröltem mindent. Aztán ismét törlés és telepítem azt a romot és jó. Olyan mint ha nem mindig törölne mindent, mintha foszlányok maradnának. Korábban úgy is csináltam, hogy gyári romot raktam vissza, mert ugye az teljes törlést csinál és azután ment a főzött rom akkor meg jól funkcionált a teló. Tehát szerintem nem mindig töröl mindent a rom telepítéskor, a főzött. Azért a SIM cserét sem árt kipróbálni, esetleg családból valakiét bele tenni és 1-2 napig próba. Tiszta szívemből kívánom jöjjön össze, tudom milyen ez a kínlódási sorozat, az ember szívét igen meg fájdítja a bizonytalanság. Csak fel a fejjel már voltam úgy én is, hogy vágjam földhöz, vagy ne alapon, de az ára miatt nem tettem meg. :DDD Amúgy mérgembe összetörtem volna, kalapácsot is bevetve, de gyorsan lenyomtam 1 agy zsibbasztót (sört) pedig inni sem iszom. :D :DDD

Új hozzászólás Aktív témák