Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mycso

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz jooker82 #6234 üzenetére

    Ezt azért viccnek szántad gondolom....gyári szoftverek egyikével sem működik ez a fos..., ahogy Skynet258 írta, pl.: nem tudok telefonálni (pedig asszem ez egy telefon, legalábbis amikor vettem akkor azt mondták...).

    Ha beviszem a szervizbe, akkor pislog mindenki, majd frissítenek egy szoftvert, yeah!!!

    Aztán ugyan olyan sz@r --> megoldás marad a buhera/nem hivatalos szoft, amivel végre legalább telefonálni tudok....picit a fejéhez kaphatna az LG az ilyen állításait illetően, hiszen NEKIK nincs működő romjuk!

    Mielőtt lehurrognátok, tudom a szerviz a megoldás ilyen esetben, csak hát így akkor addig lenne a szervizben, amíg ki nem jön hivatalosan az a rom, amivel működik: magyarán vettem 100k körül egy ilyet májusban, majd akkor beadtam volna a szervizbe és mondjuk augusztus-szeptember....körül ideadnák, hogy kijött a megfelelő rom, rárakták mostmár működik --> ez sem rossz megoldás, csak értelmetlen; nagy jó lenne oda adtam 100k-t valakinek májusba, hogy szeptemberbe adjon nekem egy 50k-s telót.

    [ Szerkesztve ]

    “The Night is Dark and Full of Terrors”

Új hozzászólás Aktív témák