Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • djstavross

    tag

    válasz Rotate #5040 üzenetére

    Amúgy baromság, amit mondotok. Nem az a jó reklám egy multinak, ha a hibás készülékeik miatt vagyunk velük folyamatos kapcsolatban, hanem pont az, ha nincs semmiféle visszajelzés feléjük, mert akkor az azt jelenti, hogy minden szuper, kiadtak valamit, ami jó, max itt jöhetne képbe a gyári tuning. Sajnos azonban én még mindig úgy látom, hogy több ember akad, akinek baja van vele, mint elégedett felhasználó. Mióta itthon vagyok öcsém folyamatosan a telefonon lóg és meg is látszik. Nem bírja a kiképzést. Rá aztán nem lehet mondani, hogy nem aktív felhasználó. Játszik, kilép, youtube, rise fm, google, stb...aztán megint játék, meg film, meg videó meg zene, és a telefon ugye egyrészt le is merült, másrészt belassul, aztán fagyás és restart, meg a szokásos apróságok.

    Viszont annak örülök, hogy legalább ő örömét leli benne így viszont meg tudom érteni azokat az embereket is, akik nem panaszkodnak, mert az ilyen előnyökkel amiket a telefon produkál alapból, kompenzálni tudják a sok hibát. :)

Új hozzászólás Aktív témák