Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mycso

    veterán

    LOGOUT blog

    Újabb problémák vannak a telefonommal....

    Ha adattár módban csatlakoztatom, másolgatok ezt-azt, majd ugye lecsatlakoztatom és lehúzom, után a teló végignézi, hogy milyen változások/médiatartlamak kerültek az sd kártyákra, kiírja 100% és ugye ezután működnie kellene a telónak.

    Na ezután nekem olyan nagyon lassú lesz, hogy használhatatlan, majd általában kiírja, hogy az "LG home alkalmazás leállt" "bezárás/várakozás" ezután bármelyiket választom általában helyreáll és ezután kb 20-30 másodperc múlva már használható, de volt, hogy csak az akku ki/be segített....

    Másik az csak egy érdekesség, nem tudom mitől lehet: én általában a 3g-t letiltva használom a telót, ekkor ugye a térerő jel mellett megjelenik egy "E" betű (nyilván az EDGE üzemmódra utalva). Tegnap estefele nézem a telót, hát egy "G" betű van az "E" helyén....és bárhova mászkáltam, bármit csináltam csak azt mutatta (esetleg ez a GPRS kapcsolatra utalna??? de miért, vagy mitől, vagy mi használta azt??? fár csak feltételezem, hogy az jelentheti a "G").
    Aztán engedélyezem a "3G"-t (szépen meg is találta), majd vissza letiltottam, azóta visszaállt minden, tehát megint az "E" biggyeszkedik a térerő mellett....

    @matthew@ Én a galaxy s-t semmiképp nem választanám (ez csak egyéni vélemény természetesen) egyébként ha az az 1-2 apróság (hiány) nem lenne, ami nekem hiányzik róla, akkor azt venném az lg helyett, a wawe szintén kiesett (ez utóbbi az oprendszere miatt), viszont ha most vennék telefont akkor nagy valószínűséggel az lg helyett a htc desireHD-t választanám (bár ez meg picit drágább), a desire már nem egy mostani cucc, úgyhogy személy szerint én azt is kihagynám

    [ Szerkesztve ]

    “The Night is Dark and Full of Terrors”

Új hozzászólás Aktív témák