Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ferikek

    aktív tag

    Sziasztok,

    Sikerült smartflash-sel feltennem a v20q-t. Szembetűnő a változás az előző telefonállapothoz képest. A gyorsaságra nem lehet panasz.
    Egy hétig "tesztelem" remélem nem lesz benne semmi hiba és nem fog belassulni, bár 4-et azért már észrevettem:)
    - billentyűhangok: kb. 15-nől 1-szer nem hallható vagy csak nagyon halkan. nem zavaról, mert némán használom
    - 3g-2g átváltás nem ment könnyen (2g-3g alkalmazás fenn van): a hiába pipáltam ki, hogy csak 2g hálózaton menjen, nem akart átváltani és a pipa is eltűnt. azóta ok, kellett nekik 2-3 perc:)
    - lehet h nálam a Dolphin HD lesz, vagy volt a bűnös: reggel ne töltött be két weblapot, frissítettem, de kilépett magától és a főképernyőn a widgetek-parancsikonok nehezen "töltődtek be", kb úgy, ahogy anno a belinkelt videómban látszik.
    - rádió hangereje még mindig nem változtatható (vagy ez direkt van így?)

    pozitívumok: beszéd minősége talán jobb, nem fogy a memória:), kezdőképernyő sokkal gördülékenyebb.

    Összességében nagyon tetszik a mostani formájában a telefon!

    Várom az ICS:) (ha már kész van a nemrég bemutatott modellekre az új felület, akkor elviekben könnyű lesz átülteti a 2x-be, nem?

Új hozzászólás Aktív témák